Zasady udostępniania treści

  1. Przeglądanie strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Siewierzu i korzystanie z jej funkcjonalności jest całkowicie bezpłatne. Za wspomnianą "stronę internetową" uważa się wszystkie elektroniczne publikacje (strony, podstrony, działy) wraz z zawartością, które są ulokowane pod domeną kultura.siewierz.pl, mgok.na16.pl lub kultura-siewierz.com.
  2. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Siewierzu jest wyłącznym właścicielem materiałów merytorycznych znajdujących się na stronie (zdjęcia, teksty, plakaty itp.).
  3. Kopiowanie materiałów merytorycznych (zdjęcia, teksty, plakaty itp.) jest dozwolone dla osób fizycznych w celach niekomercyjnych. Osoby te mogą rozpowszechniać materiały merytoryczne pod warunkiem podania źródła, z którego pochodzą oraz informacji o ich autorze.
  4. Pozostałe przypadki dotyczące kopiowania materiałów merytorycznych ze strony wymagają pisemnej zgody MGOK w Siewierzu.
  5. Kopiowanie całości lub fragmentu kodu strony, a także pozostałych elementów graficznych stanowiących layout jest zabronione.
  6. Oprogramowanie DRUPAL do budowy niniejszej strony zostało wykorzystane zgodnie z zasadami GNU General Public License.
  7. Wszelkie znaki handlowe wykorzystane na stronie są własnością właściwych podmiotów gospodarczych.