Zamówienia publiczne

Zapytanie ofertowe na przyznanie wyłączności obsługi „strefy rozrywki” 56. Dni Ziemi Siewierskiej

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu zaprasza do składania ofert na przyznanie wyłączności obsługi „strefy rozrywki” imprezy pn. „56. Dni Ziemi Siewierskiej”, organizowanej w dniach 02-03 czerwca 2018 r. na błoniach Zamku w Siewierzu, zgodnie z planowanym programem stanowiącym załącznik do zapytania.

Zapytanie ofertowe na przyznanie wyłączności obsługi gastronomicznej i handlowej 56. Dni Ziemi Siewierskiej

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu zaprasza do składania ofert na przyznanie wyłączności obsługi gastronomicznej i handlowej imprezy pn. „56. Dni Ziemi Siewierskiej”, organizowanej w dniach 02-03 czerwca 2018 r. na błoniach Zamku w Siewierzu, zgodnie z planowanym programem stanowiącym załącznik do zapytania.

Zapytanie ofertowe na przyznanie wyłączności obsługi „strefy rozrywki” 55 DZS

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu zaprasza do składania ofert na przyznanie wyłączności obsługi „strefy rozrywki” imprezy pn. „55. Dni Ziemi Siewierskiej”, organizowanej w dniach 03-04 czerwca 2017 r. na błoniach Zamku w Siewierzu, zgodnie z planowanym programem stanowiącym załącznik do zapytania.

Zapytanie ofertowe na przyznanie wyłączności obsługi gastronomicznej i handlowej 55 DZS

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu zaprasza do składania ofert na przyznanie wyłączności obsługi gastronomicznej i handlowej imprezy pn. „55. Dni Ziemi Siewierskiej”, organizowanej w dniach 03-04 czerwca 2017 r. na błoniach Zamku w Siewierzu, zgodnie z planowanym programem stanowiącym załącznik do zapytania.

Ogłoszenie przetargu na dzierżawę lokalu użytkowego

Ogłoszenie przetargu na dzierżawę lokalu użytkowego - Dyrektor Miejsko–Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę lokalu użytkowego z przeznaczeniem na działalność w branży sportowo -rekreacyjno – handlowej (kulturystyka, fitness, rekreacja, relaksacja), z wykluczeniem dystrybucji i handlu używkami, odżywkami, suplementami i anabolikami siłowymi oraz rozpowszechniania i sprzedaży czasopism, plakatów itp. zawierających treści reklamy i dystrybucji używek i anabolików siłowych.

Strony